O nas

Autorem kursu jest Janusz Pietroszek.

Fotograf i filmowiec specjalizujący się w reportażach. Z wykształcenia dziennikarz. Fotografią zajmuje się od 8 lat. Założyciel Grupy Fotograficznej Contendo. W tym czasie zdobywał doświadczenia zarówno w Polsce jak i za granicą. Od 2009 roku prowadzi warsztaty fotograficzne zarówno grupowe jak i indywidualne.

Janusz jest praktykiem.

Już w liceum zaczął współpracować z kilkoma czasopismami jako fotoreporter. Jego zdjęcia były prezentowane na wielu wystawach w różnych miastach Polski. Pracował przy kilkunastu filmach i serialach jako operator, fotosista i montażysta. Jest absolwentem projektów "Młodzi menedżerowie kultury" oraz "Make a connection".
 

Firma Funmedia Sp. z o.o. to lider mediów edukacyjnych

Tworzymy językowe oraz specjalistyczne kursy online. Są one w pełni interaktywne i multimedialne. Współpracujemy z ponad 2000 instytucji oświatowych (szkoły, biblioteki) funkcjonującymi w zróżnicowanym środowisku, począwszy od małych miejscowości, skończywszy na dużych miastach (Warszawa, Wrocław, Kraków). Oferta Funmedia jest przeznaczona także na międzynarodowe rynki. Nasi klienci to mieszkańcy całego świata: od Azji, poprzez Europę, aż po obie Ameryki. Obecnie prowadzimy działalność w 15 krajach.

Szeroka oferta

Wiodącymi produktami są kursy językowe. Jako jedyna szkoła językowa online dysponujemy aż pięcioma językami! Co więcej kurs do nauki języka angielskiego przygotowaliśmy aż w trzech wariantach. Dzięki czemu nauka dostosowana została do wieku i umiejętności kursanta - FunJunior.pl, FunEnglish.pl, Angielski123.pl – dają szansę na zdobycie nowych umiejętności dzieciom, jak i młodzieży i dorosłym, a nawet seniorom. Obecnie Funmedia daje możliwość w przyjemny i skuteczny sposób uczyć się również niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego oraz włoskiego.
W portfolio Funmedia znajdują się także kursy specjalistyczne, opracowane przez specjalistów tak zwanego skutecznego działania. Produkty do nauki szybkiego czytania, bezwzrokowego pisania na klawiaturze, a niebawem zapamiętywania pokazują rosnące potrzeby klientów na tego typu usługę edukacyjną. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań.

Jakość na najwyższym poziomie

Funmedia jest dwukrotnym laureatem prestiżowej nagrody European Language Label. Jest to ewenement w historii konkursu, dotychczas żadna firma IT nie wygrała go aż dwa razy z rzędu. Europejski znak jakości przyznawany jest projektom wyróżniających się innowacyjnością oraz wysoką jakością wykonania. Przyznająca nagrody Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ponownie uznała nas za najlepszą firmę edukacyjna proponująca innowacyjne rozwiązania w nauczaniu języków obcych. Dodatkowo nasz bestsellerowy produkt - FunEnglish.pl to pierwszy w Polsce internetowy podręcznik do nauki języka angielskiego zaakceptowany przez recenzentów Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Jesteśmy innowacyjni

Nasza firma stosuje niespotykane wcześniej rozwiązania. Słyniemy z multimedialności na wysokim poziomie, technologii nieobecnej u konkurencji oraz odkrywczych metod nauczania. Skupiliśmy się na wysokiej jakości multimediach. Filmy w jakości High Definition, interaktywne gry z efektami specjalnymi 3D, wszystkie w technice flash oraz nauka wymowy pod okiem native speakera, to nowości na rynku, które rzadko są elementami kompleksowego kursu. Produkty od strony metodycznej zostały stworzone przez międzynarodowy zespół specjalistów. Łączymy tradycyjne metody z multimediami edukacyjnymi (tzw. Blended Learning), nasze kursy są dostępne w modelu SAS (Software As the Service; abonamentowy dostęp).

Jesteśmy niezawodni

Funmedia dzięki doświadczeniu jest firmą niezawodną na trzech polach:
  • E-learning: Dzięki nowym technologiom komunikacyjnym nasze kursy oferują możliwość nauki z każdego komputera z dostępem do Internetu.

  • Multimedia: Nauka jeszcze nigdy nie była tak prosta i atrakcyjna. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych multimediów edukacyjnych, możesz nabywać wiedzę i umiejętności za pośrednictwem filmów, interaktywnych ćwiczeń oraz gier edukacyjnych.

  • Metodyka: Każdy kurs został opracowany przez międzynarodowy zespół metodyków. Nagrania dźwiękowe i filmy zostały przygotowany przez zawodowych grafików, dzięki temu wszystkie multimedialne elementy kursu tworzą spójną metodycznie całość.